Schomburg ASOCRET-BIS-5/40 – zaprawa naprawcza PCC do betonu (od 5 do 40 mm)
103,32  (84,00  netto)
ASOCRET-BIS-5/40 – mineralna zaprawa naprawcza typu PCC ( na bazie cementu z dodatkiem polimerów) , przeznaczona do wszelkich napraw betonu  na grubość od 5mm do 40mm.
Opakowanie: worek 25kg
W magazynie
Kategorie: , Znacznik: Marka:
Czas wysyłki – 48 godzin
Wygodne i bezpieczne formy płatności
Sprawdzona jakość
Opis
ASOCRET-BIS-5/40
WŁAŚCIWOŚCI:
• Nieprzepuszczalny dla wody
• Dyfuzyjny dla pary wodnej
• Odporny na mróz i sól odladzającą
• Możliwość nakładania ręcznego i maszynowego
• Zaprawa polimerowo-cementowa PCC
• Wysoka odporność na karbonatyzację
Wytrzymałość na ściskanie (24 godziny) ok. 14 N/mm²
Wytrzymałość na ściskanie (7 dni) ok. 50 N/mm²
Wytrzymałość na ściskanie (28 dni) ok. 60 N/mm²
Wytrzymałość na zginanie (24 godziny) ok. 4 N/mm²
Wytrzymałość na zginanie (7 dni) ok. 8 N/mm²
Wytrzymałość na zginanie (28 dni) ok. 9 N/mm²
ZALETY:
• Cementowa zaprawa reprofilacyjna
• CE zgodnie z normą DIN EN 1504-3
• Nie zawiera chlorków
• Maksymalna wielkość ziarna: ≤ 4 mm
ZASTOSOWANIE:
• Stabilna zaprawa reprofilacyjna
• Do wyrównywania ścian basenów i modelowania koron niecek basenowych w basenach pływackich
• Do naprawy betonu
• Do ścian i podłóg
• Do wypełniania ubytków o głębokości od 5 mm do 40 mm